CUNDA-AYVALIK-TERMAL OTEL TURU 2 Gece Konaklama Herşey Dahil

 

AYVALIK - CUNDA (ALİBEY) ADASI – ADRAMİS TERMAL HOTEL TURU


                                Araç Kalkış Yer ve Saatleri

1. Gün:
İstanbul - Cunda Adası
Cuma gecesi belirlenen yerlerden hareket ile otobüs içi ikramlar eşliğinde, Eskihisar-Topçular-Bursa üzerinden Ayvalık’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün:
Şeytan Sofrası - Cunda Adası
Sabah saatlerinde Cunda (Alibey) Adası’na varıp sabah kahvaltımızı alıyoruz (Fiyata dahil). Kahvaltı molamızın ardından otelimize yerleşiyoruz. Daha sonra Cunda Adası gezimizi yapıyoruz. Burada öğle yemeği için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile Ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğle yemeği sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından Çınarlı Camisi (eski Aghia Yorgi Kilisesi), Şeytan Sofrası gezilerimize başlıyoruz. Şeytan Sofrası, Çamlık Orman Kampı’nın yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer, demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı, Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’ndan güneşin batış manzarasını seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Şeytan Sofrası gezimizin ardından, konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz.
Otelde dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde, balık menüsü olarak alıp gece eğlencemizi yapıyoruz. (Fiyata dahil)

3. Gün:
Küçükköy – Aşıklar Tepesi – Ayvalık – Edremit (Adramis Termal Hotel)
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Ayvalık'a hareket ediyoruz. Önce Küçükköy’e gidip sabah kahvelerimizi içiyoruz. Küçükköy’den Ayvalık’a geçip ilk olarak neoklasik sivil mimari örnekleriyle ön plana çıkan Ayvalık sokaklarını doyasıya geziyoruz. Ayvalık Saatli Camii ve Sarımsaklı plajını gezip kapıları, alınlıkları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp çarşı içinde vakit geçiriyoruz.
Ayvalık gezimizden sonra, Aşıklar Tepesi’ne çıkıyoruz. Daha önceleri bir harabeyi andıran görüntüsü, restorasyonla birlikte eşsiz bir sanat eserine dönüşen tepede, Değirmen ve Necdet H. Kent Kütüphanesi’ni gezip eşsiz manzarada çay molası veriyoruz. Çay molamızdan sonra Edremit’te bulunan Adramis Termal Hotel’e hareket edip odalarımıza yerleşiyoruz. Termal otelde kaplıca ve havuzları kullanıp, ikramlar eşliğinde 5 çayımızı yudumluyoruz. Akşam otelimizde düzenlenen canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz.

4. Gün:
Adramis Termal Hotel - İstanbul
Sabah otelimizde alacağımız serbest kahvaltı sonrası, çıkış saatimize kadar otelimizin termal havuzlarından yararlanıp İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Sumertur organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

                   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

                   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

                                       TUR ÜCRETİ: 449 TL

                             Termal Suyun Faydalı Olduğu Rahatsızlıklar

          Adramis Termal Hotel
Adramis Termal Hotel, Ayvalık, Ören, Akçay, Güre, Altınoluk gibi önemli turizm merkezlerinin kavşağında bulunur. Kuzey Ege'de Kazdağları ile denizin kucaklaştığı, bir yanda denizin tuzlu suyu, diğer tarafta oksijen kaynağı dağlarından akan buz gibi tatlı suları, zeytin ağaçlarıyla bezenmiş doğal güzelliklerin buluştuğu tatil bölgesindedir. Termal tesislerinden sıcak şifalı sular fışkıran ülkemizin bu cennet köşesinde, yaşam hakkının kutsallığına değer verme düşünce ile kurulmuş bir termal tesis olarak sağlıklı insan, sağlıklı toplum bilincinde, güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.