BANSKO KAYAK TURU 3 Gece Konaklama Şubat hareketli

  BANSKO KAYAK TUR

3 Gece Otel Konaklama

 

 

TUR PROGRAMI

 

1.GÜN
İstananbul - Bsko

          Turumuzun ilk günü, 21:00'de Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'da Mecidiyeköy Migros Önü ve 22:00'de İncirli Ömür Plaza önünde buluşarak başlıyor ve Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz.Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor.
 

2.GÜN
Bansko

          Sabah erken saatlerde Bansko'ya varışımızın ardından kolay, orta ve zor derecelerde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ve Dünya Şampiyonalarına  ev sahipliği yapmış, aynı zamanda Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Geceleme otelinizde.
 

3.GÜN
Bansko

          Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.
 

4.GÜN
Bansko

          Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.
 

5.GÜN
Bansko - İstanbul

          Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ardından otel önünde bekleyen otobüsümüz ile İstanbul’a hareket.

       Dileyen misafirlerimiz için dönüş güzergâhında extra olarak Filibe (Plovdiv) turu yapılacaktır. (Extra 10 Euro)

           Varışımızla birlikte Filibe şehir turumuza başlıyoruz. Filibe, 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve Georgi Mavridi`nin evi, Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Roma Stadyumu, Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Gezi  sonunda İstanbul’a hareket.

(Plovdiv - İstanbul 420 km. (5 – 6 saat) (Sınır İşlemleri Duruma göre 1 saat kadar sürebilir).

Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler


 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

Seçenekler

Oda Fiyatları

Otel İsmi

Kişi Başı-Tek Kişi Fiyatı

 Ek Yatak

1.çocuk

0 - 2 Yaş

3 * Hotel Baryakov

3 - 11 Yaş

599.00 TL

 

 699.00 TL

969.00 TL

199.00 TL

4*Hotel Riverside

3 - 11 Yaş

 849.00 TL

949.00 TL

1199.00 TL

199.00 TL

4*Hotel Perun Lodge vb

3 - 11 Yaş

849.00 TL

1099.00 TL

1789.00 TL

199.00 TL

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

 

 

DİĞER
UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi olasıdır. Bu durumda katılımcılar bilgilendirilecektir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler v.b. (ve benzeri) olup, yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

Zorunlu Sigorta:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.(Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Vize bilgilendirme: Schengen vizesi için gerekli evrak listesini http://www.sumertur.com adresinden temin ederek tur hareket tarihinden en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim edilmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.