BANSKO KAYAK TURU 19-23 ŞUBAT 2020, 3 GECE YARIM PANSİYON OTEL KONAKLAMA

 

BANSKO KAYAK TURU

 

19 - 23 Şubat 2020
3 Gece Otel Konaklama

 

4*lı Otelde 3 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklamalı

Ekstra YOK!

 

 

 

TUR PROGRAMI

1. GÜN: İstanbul - Bansko

Değerli misafirlerimiz, 21:00'de Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'da Mecidiyeköy Migros Önü ve 22:00'de İncirli Ömür Plaza önünde buluşarak başlıyor ve Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz.Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor.

 

2. GÜN: Bansko

Değerli misafirlerimiz, sabah erken saatlerde Bansko'ya varışımızın ardından kolay, orta ve zor derecelerde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ve Dünya Şampiyonalarına  ev sahipliği yapmış, aynı zamanda Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.
 

3. GÜN: Bansko

Değerli misafirlerimiz, sabah kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelimizde.
 

4. GÜN: Bansko

Değerli misafirlerimiz, sabah kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelimizde.
 

5. GÜN: Bansko - İstanbul

Değerli misafirlerimiz, sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ardından otel önünde bekleyen otobüsümüz ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Plovdiv - İstanbul arası 420 km'dir. Sınırdaki işlemlere bağlı olarak yaklaşık olarak akşam saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir sonraki Sümertur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

TUR ÜCRETİ: İki Kişilik Odalarda Kişi Başı: 199€

Tek Kişi Konaklama Farkı: 55€


ÖNEMLİ BİLGİLER

 

DİĞER

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 20 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi olasıdır. Bu durumda katılımcılar bilgilendirilecektir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler v.b. (ve benzeri) olup, yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

Zorunlu Sigorta:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.(Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Vize bilgilendirme: Schengen vizesi için gerekli evrak listesini, ofisimizden temin ederek tur hareket tarihinden en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim edilmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.